Fotografie sídla firmy Klimagroup

Firma Klima Group

Strategie firmy spočívá hlavně v komunikaci se zákazníkem, pomoci s nejvhodnějším řešením a pokud možno s nejkratší možnou návratností vložených investic. Pracujeme s nejmodernějšími zařízeními, novými chladivy atd. Kompletní poradenství, včetně cenové nabídky, patří mezi bezplatné služby naší firmy. Důležitou součástí našich služeb je i záruční a pozáruční údržba a servis zařízení. Vlastníme 7 kompletně vybavených dodávek kvalitním, značkovým nářadím. Disponujeme základním skladovým materiálem a neustále zvyšujeme zásoby materiálu. Naše firma má celorepublikovou působnost. Případný rychlý servis provádějí partnerské firmy. Zajišťujeme 24hodinové servisní práce.

Založení společnosti

Naše společnost byla založena začátkem roku 2008, ale na trhu působíme již přes 20 let. Vlastníkem firmy je R. Václav, který představuje již třetí generaci působící v tomto oboru. Firma nečerpá ani neuvažuje o čerpání evropských dotací. Momentálně jsme ve skvělé finanční kondici, nemáme žádné přijaté faktury po splatnosti! Nemáme žádné úvěry ani žádné půjčky od finančních ústavů.

Zaměření společnosti

Hlavním cílem naší společnosti je kvalita, slušnost a případný rychlý servis. Spokojenost našich zákazníků je maximální priorita firmy.

  Klimatizace

  Vzduchotechnika

  Chlazení

  Tepelná čerpadla

  24hodinový servis

Významní partneři

CS MTrade logo
Sinop logo
Elektrodesign logo
Carrier logo
Hauser logo
Remark logo